İstanbul Yamaç Paraşütü Tur Fiyatları

İstanbul yamaç paraşütü tur fiyatları günümüzde oldukça araştırılmaktadır. Yamaç paraşütü, yüksek adrenalin ve heyecan içeren bir spordur. Yamaç paraşütü için uygun yer ve hava koşulları sağlandığı an yapılan bir spordur. Yamaç paraşütü eğitimi alarak, yamaç paraşütünü profesyonelliğe dökebilirsiniz.

İstanbul Yamaç Paraşütü Turu Fiyatları Ne Kadardır?

İstanbul yamaç paraşütü fiyatları, uçuş bölgelerine göre değişmektedir. İstanbul’da Çatalca-Ormanlı, Adapazarı-Serdivan, Tekirdağ-Uçmakdere önemli yamaç paraşütü bölgeleridir.

Yamaç paraşütü için eğitim almak zorunlu değildir. Fakat bu işi profesyonel olarak yapmak isterseniz, yamaç paraşütü eğitimlerine katılabilirsiniz. Amatör olarak yamaç paraşütü, alanında uzman pilotlar tarafından yapılmaktadır.

Hayatına heyecan katmayı seven, adrenalin tutkunu bir kişiyseniz yamaç paraşütü deneyimi tam size göre. Bunun için yapmanız gereken cesaretinizi toplamak.

Deneyimli pilotlarımız eşliğinde bu deneyimi yaşamak için bizimle iletişime geçin.

Kimler Yamaç Paraşütü Yapabilir?

Yamaç paraşütü yapmak için belli şartlar vardır. Bu şartlar; kilo, yaş ve sağlıktır. Yamaç paraşütünde kilo sınırı en az 45 kilogram, en fazla 110 kilogramdır.

Yaş sınırı ise 18’dir. Fakat 18 yaş altındaki herkes veli izni ile yamaç paraşütüne katılabilir. Bunun dışında kalp rahatsızlığı, tansiyon, panik atağı ve hamile olan insanların yamaç paraşütü turuna katılması önerilmemektedir.

Yamaç Paraşütü Turu Güvenli Mi?

Yamaç paraşütü turuna katılmak isteyenlerin en çok sordukları soru, yamaç paraşütünün güvenliliğidir.

İstanbul yamaç paraşütü turunda, güvenlik garanti edilmektedir. Düzenli şekilde ekipman kontrolleri yapılmaktadır. Alanında uzman pilotlar, yamaç paraşütü öncesi size gereken tüm bilgileri detaylı şekilde anlatmaktadır. Tüm güvenlik önlemlerinin alındığı yamaç paraşütü turlarının fiyatı da sürekli olarak güncellenmektedir.

Yazar: Paraşüt Eğitimi.com Genel Blog