Neden
Paraşüteğitimi.com

2016 yılında istanbul çatalcada yolculuğumuz başladı.
Uçmaya olan sevdamız bizleri aşarak sizlere kadar uzandı. Genç ve dinamik eğitim kadromuz sizlere en iyi bilgileri aktaracak, işine aşık insanlardan oluşmakta.
Malzemelerimiz bütün firmaların aksine en son model ve en güvenli uçuş ekipmanlarından oluşmakta. Paraşüt egitimi.com olarak sizlerin uçuş ve yaşam güvenliğini en üst düzeyde korumak için varız.
Amacımız ve hedefimiz: Türkiye’nin en büyük havacılık kulübü olarak, öğrencilerimizi sıfırdan alıp en iyi,en doğru bilgilerle güvenli bir şekilde, birlikte, uzun yıllar uçurmak.
Bu uğurda 24 saat bilgi almak, uçmak isteyen herkes için buradayız!

Ekibimiz

Yamaç Paraşütü Pilotu

Alper BOLAT

Okulun yetkilisi ve kurucusuyum . 2016 yılından beri uçuşlarımı Türkiye’nin farklı bölgelerinde sürdürüyorum. Kurs boyunca sizlere en kaliteli ve güvenli eğitimi verebilmek adına buradayım.

YAMAÇ PARAŞÜTÜ PİLOTU

Güney doruk ÖZALP

2020 yılından bu yana uçuşlarımı sürdürüyorum. Bu ekibin bir parçasıyım ve her ihtiyaç duyacağınız dakika yanınızdayım. Eğitimin başından sonuna kadar birlikteyiz.

KOORDİNATÖR

Mustafa ÖZTÜRK

2020 yılından bu yana uçuşlarımı sürdürüyorum. Kursun genel koordinatörüyüm. Kurs tarihleri, kontenjanlar vb tüm sorularınız için buradayım. Bütün aramalarınızda ve ofis görüşmelerimizde buradayım.

İnstagramda

Bizi takip et!

İnstagram
Youtube

Abone ol!

Youtube